Przemysł

Wybór odpowiedniego uniwersalnego pilota

By 11 maja 2020 No Comments

Internet jest wypełniony ogromną ilością informacji na prawie każdy temat. Jedną rzeczą, która mnie uderzyła, jest to, że tak naprawdę nie ma jasnych informacji o niektórych urządzeniach technicznych, które mogą wymagać nieco wyczyszczenia przed podjęciem decyzji o zakupie. W szczególności odnoszę się do wyboru zakupu uniwersalnego pilota. Obecnie prawie każde urządzenie rozrywkowe jest wyposażone w „inteligentny” pilot zdalnego sterowania, którego można używać do uniwersalnych celów. Problem z większością z nich polega na tym, że prawidłowe programowanie może być czasochłonne i zwykle nie jest w 100% dokładne.

Najlepsza rada, jaką mogę dać, to nie zawracać sobie głowy znajdowaniem tych urządzeń. W twoim najlepszym interesie może być znalezienie samodzielnego uniwersalnego pilota. Przed pójściem do sklepu możesz wymienić niektóre rzeczy, których szukasz.

1) Zanotuj produkty, które posiadasz i które chcesz kontrolować.

2) Zapisz nazwę producenta i numer modelu każdego urządzenia. Potrzebujesz tego do celów programowania.

3) Wiedz, czy szukasz IR lub RF do sterowania swoimi urządzeniami. (IR oznacza „podczerwień”. Jest to najczęstsza funkcja występująca w 99% wszystkich pilotów. Znasz ją lepiej niż myślisz. RF oznacza „częstotliwość radiową”. Ta aplikacja jest używana głównie, gdy Twoje urządzenia są używane w szafka lub stojak, który znajduje się za zamkniętymi drzwiami).

4) Możliwość aktualizacji. Ponieważ technologia ciągle się zmienia, nie chcesz utknąć w czymś, co stanie się nieaktualne po kilku latach.

5) Łatwość użytkowania. (To powinno być naprawdę na szczycie, ale jeśli nie wiesz, ile sprzętu będziesz kontrolował, może się to zmienić.) Zastanów się nad żoną lub gośćmi, którzy mogą z niego korzystać. Pilot nie powinien być zbyt skomplikowany dla „przeciętnego Joe”.

6) Ostatnią rzeczą, na którą patrzę, jest estetyka. Musi wyglądać tak dobrze, jak działa.

Istnieje wiele produktów do wyboru. Znajomość Twoich potrzeb może naprawdę skrócić listę opcji. Zawsze upewnij się, że wszystko, co kupujesz, ma dobrą gwarancję, co powinno być oczywiste. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci, nawet jeśli znasz już te rzeczy! Jeśli chcesz zobaczyć pilota, który kocha moja żona, przeczytaj mój blog pod adresem: http://harmony-one.blogspot.com/